Haber

Küçük iş adamlarına müjde

KAYSERİ (İGFA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimler öncesi Kayseri’de düzenlenen mitingde değerli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri’de Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu.

Kendi kumaşının milletin dokusu olduğunu kaydeden Erdoğan, “Milletimiz hamurumuzu yoğurdu. 15 Temmuz’da milli iradeyi hep birlikte savunduk. Aile ve Gençlik Bankası kuracağız. Cudi Gabar’dan da güzel bir haber aldık.Günde 100 bin varil üretim.Yeterli kapasitede petrol rezervi bulduk. Bölücü örgüt tarafından hunharca katledilen şehit öğretmenimiz Aybüke Yalçın’ın adını kuyumuza verdik. Gabar’daki yağımız Kayseri’nin efsane pekmezi kıvamında. Kalite budur. Çok temiz ülkemizin günlük ihtiyacının 1/10’unu karşılayacaktır. Buradaki bakkal pazarcı gibi küçük esnafımıza da bir müjde vermek istiyorum. Küçük esnafımızın prim ödeme gün sayısını SGK’lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Bu çalışmadan 1 milyon küçük esnaf faydalanacak.

habermudurnu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu