Haber
Nevşehir Belediyespor Teknik Direktörü Ender Alkan ile yollar ayrıldı
![](https://odemisajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/nevsehir-belediyespor-teknik-direktoru-ender-alkan-ile-yollar-ayrildi-n8umKJkg.webp)
Nevşehir Belediyespor, teknik direktör Ender Alkan ile yollarını ayırdı.
TFF 3. Lig 4. Grupta 15. sırada yer alan Nevşehir Belediyespor, son maçında deplasmanda Alanya Kestelspor’a 2-0 yenildi. 8 maçta 3 beraberlik ve 5 yenilgi alan Nevşehir Belediyespor, yenilginin ardından teknik direktör Nadir Alkan ile yollarını ayırdı. Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada ligde alınan sonuçlardan dolayı yollarının ayrıldığı belirtildi.