Yaşam

Taylor Swift, Eras Tour ekibine 55 milyon dolar ikramiye vererek büyük bir jest yaptı.

Taylor Swift, ABD’deki son Eras Tour performanslarından önce dansçılara, catering şirketlerine, kamyon şoförlerine ve diğer ekip üyelerine büyük ikramiyeler verdi.

TMZ’ye göre, özellikle kamyon sürücülerinin her birine fazladan 100.000 $ “tur sonu” bonusu vererek toplam 5 milyon $ bonus verdi.

Ancak bu, Swift’in ekibine toplamda verdiği bonusların yalnızca yüzde dokuzunu oluşturuyor. People’a göre, tüm ekibine toplam 55 milyon dolar ödedi.

Bu bonuslarla ilgili haberler, Taylor’ın ABD ayağını SoFi Stadyumu’nda tamamlamasından birkaç gün önce geldi. 70.240 kişilik arenadaki altı gösterinin tamamı tamamen doluydu.

Pollstar’a göre, tur şu ana kadar tahmini 300 milyon dolar brüt gelir elde etti. Taylor, 2018’deki Reputation Stadium Tour’dan bu yana Mart ayında Arizona, Glendale’de konser serisine başlayan ilk varyantını yaşıyor.

44 müziğin yer aldığı açılış şovunda müzisyenlik mesleğinin 10 döneminden müzikler yer aldı. Swift ayrıca 2010 tarihli Speak Now albümünün yeniden kaydedilmiş bir versiyonunu yayınladı ve Meksika, Brezilya, Japonya, Avustralya, Singapur, Polonya ve Avusturya’da daha fazla konser tarihi ekledi.

Turnesinde, özellikle eski sevgilisi Taylor Lautner ile geri dönüş yaptığı ve “I Can See You” müzikal görünümünde başrol oynadığı 7 Temmuz şovunda seyirciler ve birçok ünlü konuk sahnede yer aldı.

Onun için “Speak Now” albümünü hazırlarken hayatımda çok olumlu bir güç vardı” diyerek zamanın kalabalığına ekledi, “O ve eşi benim en yakın arkadaşlarımdan bazılarıydı ve çok uygun çünkü hepimiz aynı adı paylaşıyoruz.”

kelkit-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu